Anasayfa | YAŞAM | Dudaklarlara Göre Kişilik Analizi
Dudaklarlara Göre Kişilik Analizi
0

Dudaklarlara Göre Kişilik Analizi

Dudaklarınızın şekli ve duruş biçimi ile karakterinizi belli edebilirsiniz. Aynı zamanda dudakların açık, kapalı, dolgun ya da ince olmasının ne anlama geldiğini bilip yeni tanıştığınız insanlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.dudak

 

LimNormalde dururken, dudakları hafif aralık olan kişiler, rahat, hayatını akışına bırakan, kolay karar veremeyen ve kendi halinde insanlardır.

Dudaklarını sıkı bir şekilde kenetlemiş kişi hırslı kişilerdir. Kararlarından kolay kolay dönmezler ve genelde ciddi bir hava sergilerler.

 

Dolgun ve biçimli dudaklar, açık sözlü ve içtendir. Bu insanlara karşı sonsuz bir güven duyabilirsiniz. En fırtınalı aşıkları barındıran bu gruptakiler sevgileri göstermeyi çok severler.


Alt dudak ince, üst dudak kalın ise; bir hayalperest ile karşı karşıyasınız. Toplum içinde her zaman fark edilseler de mütevaziliklerini korurlar. Sevdiklerine sadıklardır, ta ki üzerlerinde bir hakimiyet olgusu hissedene kadar.

 

Üst dudağı ince, alt dudağı kalın kişiler; eğlenmeye bayılan, fazla planlı yaşamaktan hoşlanmazlar ve genellikle sanata yatkın insanlardır. Esprili kişilikleriyle kendilerine aşık edebilirler.

İnce dudaklar genellikle diğerlerine göre daha karamsar ve ketumdurlar. Eğer sevgilisi sadıksa onu çok sever ve o da ona sadık olur. Dürüst insanlardır ancak duygularını çok fazla paylaşmaktan hoşlanmazlar.

 

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook