Anasayfa | TOP MODEL | Yabancı Top Modeller | YAMILA DIAZ-RAHI

YAMILA DIAZ-RAHI

YAMILA DIAZ-RAHI

Doğum Adı : Ana Beatriz Barros

Doğum Tarihi : 09/03/1976

Doğum Yeri : Arjantin

Boyu : 173 cm

Ölçüleri : 85-58.5-89

Saç Rengi : Koyu Kahverengi

Göz Rengi : Yeşil

 

 

 

Yamila, doktor bir İspanyol babanın ve sağlık sektöründe çalışan Lübnanlı bir annenin kızı olarak Arjantin'de doğdu. Yamila Diaz olarak da bilinir. Yamila iki kardeşi Yael ve Maria ile birlikte Arjantin'de büyüdü.

1996 yılında Buenos Aires'te Ekonomi eğitimi görüyordu. Aklından modellik yapmak hiç geçmezken, Milano'daki bir modellik ajansının Buenos Aires'te yaptığı çalışmalar sonucu plajda keşfedildi ve bir anda hayatı değişti. Bu şansın ardından Milano'ya gitti ve moda kariyeri başladı.

Yamila Milano'ya gelince bir süre bocaladı. Daha sonra birkaç sene büyük mağazaların kataloglarında yer aldı ve yavaş yavaş dikkat çekmeye başladı. Ama asıl çıkışını 1999'da Sports Illustrated dergisinin mayo kataloğunda boy göstererek yaptı (Aynı dergiye 2002'de kapak olmuştur). Ondan sonra gazetelerde, dergilerde yer aldı ve büyük bir hızla modellik statüsüne yükseldi.

Güzelliğinin ve çekiciliğinin farkına varıldıktan sonra Yamila, -başta Victoria's Secret olmak üzere- birçok iç çamaşırı kataloğunda ve defilesinde boy gösterdi. Artık ünlü bir modeldi ve magazin basınında onunla ilgili bol bol haber yapılıyordu. Yamila mayo ve iç çamaşırı mankenliği yaptığı sırada Maxim, GQ, Shape, Glamour dergilerine konu oldu ve Elle ile Marie Claire dergilerinde kapak olarak yer aldı. Ayrıca Sports Illustrated dergisinin 2000 yılındaki mayo edisyonunda Estella Warren ve Laetitia Casta ile boy gösterdi.

Newport News kataloğundaki işi devam ederken, Yamila en yeni ve güzel "Cover girl"lerden (Kapak kızı) biri olarak gösterildi ve bu sayede Replay Jeans'in, Ungaro'nun "Fleur de Diva" parfümünün ve İtalyan kozmetik firması "Bio-Etyc"nin reklamlarında boy gösterdi. Yamila ayrıca 1999'da -yeni yeni tanınırken- bir İtalyan filminde rol aldı. "Pesce Innamorato" (Balıkların Aşkı) adlı filmde İtalyan aktör Leonardo Pieraccioni ile birlikte önemli bir rolde oynadı. Ayrıca Yamila Diaz ve birçok ünlü modelin (başta Elle Macpherson, Rebecca Romijn, Daniela Pestova) yer aldığı Sports Illustrated dergisinin Beach Party başlıklı sayısı da dünya çapında büyük ilgi görmüştü.

Yamila Diaz, halen Victoria's Secret'ın kataloglarında ve bebek giysileri, kot gibi ürünlerinin reklamlarında yer almaktadır. Cameron Diaz ile akraba olduğu özgeçmişlerinde yazılır. Sevgilisi İtalyan Giuliano Trivia ile birlikte Manhattan'da yaşıyor.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014
3.72

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook