Anasayfa | MAGAZİN | Kelebeğin Rüyası Dubayi'de
Kelebeğin Rüyası Dubayi'de
2.00

Kelebeğin Rüyası Dubayi'de

"Kelebeğin Rüyası" filminin galasında Kıvanç Tatlıtuğ fırtınası esti. “Kelebeğin Rüyası” filminin Dubai galası önceki gün yapıldı. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarının akın ettiği galada izdiham yaşandı. Dubaililerin yoğun ilgi gösterdiği filmin galasına, filmin yönetmeni Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin Erdoğan ve Mert Fırat katıldı.

 

Arap dünyasında ''Muhenned'' adıyla tanınan Kıvanç Tatlıtuğ'un salona girişi coşkuya neden oldu. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ galada yaptığı konuşmada, ''Arap seyircisinin gösterdiği sıcak ilgiden ve filmin Dubai'de gösteriminden dolayı çok mutluyum. Filmin Türk dramasına dair iyi bir intiba bırakmasını umuyorum'' dedi.


Yılmaz Erdoğan’ın iki genç şairin hikâyesini anlattığı “Kelebeğin Rüyası” filminin Dubai galası önceki gün yapıldı. Mert Fırat, Belçim Bilgin, Kıvanç Tatlıtuğ ve Yılmaz Erdoğan’ın katıldığı Dubai Mall’daki galada izdiham yaşandı. Özellikle Tatlıtuğ hayranları, Arapça dublajlı alarak gösterilen filmin ilk gösterimini ve ünlü oyuncuyu canlı canlı görme fırsatını kaçırmamak için alışveriş merkezine akın etti. Arap televizyon kanalları da röportaj için Belçim Bilgin ve Kıvanç Tatlıtuğ’u yakın takipteydi. Gala, filmin Facebook sayfasından da dakika dakika verildi

 

 

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook