Anasayfa | MAGAZİN | Masalın sonu hüzünlü bitti
Masalın sonu hüzünlü bitti
5.00

Masalın sonu hüzünlü bitti

38 yaşında pankreas kanserine yenilen Ceyla Gölcüklü, yıllarca "Boşandığı eşinden 140 milyon dolar aldı" söylentisiyle yaşadı. Ancak, "Bu parayı  hiçbir zaman alamadığı, evinin kirasını bile ödeyemediği ve hacizle karşılaştığı" iddialarıya hayata veda etti.

Pankreas kanserine yenilen Ceyla Gölcüklü, yıllarca "Boşandığı eşinden 140 milyon dolar aldı" söylentisiyle yaşadı. Ancak hastanede gözlerini yumarken, ardında, "bu parayı hiçbir zaman alamadığı, evinin kirasını bile ödeyemediği ve hacizle karşılaştığı" iddiasını bıraktı.

Cemiyet dünyasında 'sosyetik güzel' tanımının moda olduğu dönemlerde adını duyurmuştu Ceyla Gölcüklü... Oysa ki kökleri, Muğlalı bir aileye dayanıyordu.

1992'de banka memuresi olarak iş hayatına atıldı. 2 yıl sonra, o dönem çalıştığı İnterbank Genel Müdürlüğü'nde, banka müşterilerinden Azeri işadamı Shery Shahnavaz'la tanışınca hayatı değişti...


Uluslararası petrol şirketi ETI'nın patronu olan Shahnavaz'la 1994'te Londra'daki Grovenor House'da prenseslere layık bir düğünle hayatını birleştirdikten sonra bambaşka biri olmuştu Ceyla Hanım... İşinden ayrılıp eşiyle birlikte Londra'da yaşamaya başladı.

1.5 yıl sonra, bu hayatı yurtdışında değil de kendi ülkesinde sürdürmeye karar verdi. Tam da o dönemlerde kızları Lara dünyaya geldi. Kızını Türkiye'de büyütmek isteyen Ceyla Hanım, eşini İstanbul'da yaşamaya ikna etmeye çalıştı. Ama bütün iş hayatı Londra merkezli olan Shery Shahnavaz, buna yanaşmak istemedi. Evliliklerinde de ilk çatlak o dönemde ortaya çıktı.


İSTANBUL'DA YALNIZ BİR GÜZEL
Ama inatçı bir kişiliği olan Gölcüklü her şeye rağmen İstanbul'a döndü. Eşi yılın büyük bir bölümünü yurtdışında geçirirken, zengin ama yalnız güzel olarak cemiyet hayatında
kendisine yer buldu.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook