Anasayfa | MAGAZİN | Bu defile çok konuşulur!
Bu defile çok konuşulur!
3.43

Bu defile çok konuşulur!

Kariyer Eğitim Kurumları öğrencileri tarafından hazırlanan ‘Doğa Esintileri’ koleksiyonu, önceki akşam Yeşilköy’deki WOW Hotel’de gerçekleştirilen bir defileyle tanıtıldı. Koreografisi Uğurkan Erez tarafından yapılan defilede, Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Ebru Şam, Serenay Sarıkaya ve Sema Şimşek gibi ünlü modeller podyuma çıkarak genç modacılara destek oldu.

HT MAGAZİN / Uğur SOYSAL

Defile sonrasında öğrencileriyle bir araya gelen Vural Gökçaylı ve Erol Albayrak, koleksiyon hakkındaki yorumlarını doğrudan öğrenciler ile paylaştı. Defileyi çok sayıda ünlü isim izledi.

MUTLULUK DİLEDİ
Defilede podyuma çıkan Özge Ulusoy, bir günlük evlilik yaşadığı ve mahkemelik olduğu eski eşi Ferruh Taşdemir hakkında soruları yanıtladı. Mahkeme sürecinin devam ettiğini anlatan Ulusoy, eski eşinin Deniz Akkaya ile aşk yaşamaya başlamasıyla ilgili ise “Tam olarak bilmiyorum fakat onlara mutluluklar dilerim” şeklinde konuştu.
DEFİLEYE AŞKLARI DAMGA VURDU
Defileye, Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman’ın aşkı damga vurdu! Yaz aylarından beri birlikte olan Sayışman ve Sarıkaya, defilede adeta birbirlerine ilanı aşkta bulundu. Defileyi Sarıkaya’nın annesi ve teyzesiyle birlikte izleyen Sayışman, sevgilisinin gelinlikle podyuma çıktığı anlarda çok duygulandı. Sarıkaya’nın teyzesi de gözyaşlarına hakim olamadı. Çift, defile sonrası oteli el ele terk etti.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook