Anasayfa | MAGAZİN | "TEK TAŞIMLA BURAYI SATIN ALIRIM"
"TEK TAŞIMLA BURAYI SATIN ALIRIM"
3.50

"TEK TAŞIMLA BURAYI SATIN ALIRIM"

Demet Akalın Kral TV gecesinde ödülünü alırken müzik yapımcılarına gönderme yapmış,"'Zamanında kapı kapı dolaşmıştım. Manken olduğum için kimse bana albüm yapmak istememişti. Bana güvendiği için yapımcım Bülent Seyhan'a teşekkür ediyorum" demişti.

O gecce bütün yapımcıları karşısında görünce bir anda ağzından çıkmış bu sözler. "Mankenlikten geldiğim için öyle büyük bir önyargı vardı ki hakkımda, çaldığım her kapı yüzüme kapanıyordu" dedi. "Kimdi o yapımcılar?" diye ısrarla sorunca Ahmet Çelenk ismi çıktı ağzından.

Yıllar önce ofisine gitmiş. Ama Çelenk dışarıdaymış ve telefonda sürekli "Şimdi geliyorum" diyormuş. Menajeriyle birlikte 25 dakika beklemiş Demet.

Ve sonunda da Çelenk'in asistanına, "Bana bunu yapamaz. Ben Ayşe ya da Fatma değilim. Beni bekletemezsiniz. Söyleyin ona bu elimdeki tek taş yüzükle bu binayı satın alırım!" demiş ve çıkıp gitmiş.

Tabii bugün bu olayı gülerek anlatıyor Demet. "Söylenecek bir laf değildi ama öylesine sinirlenmiştim ki, ağzımdan çıkıverdi işte" diyor.

Sonra Bülent Seyhan'la çalışmaya başlayan Demet'e pekçok transfer teklifi de geliyormuş. Ama kimsenin güvenmediği bir dönemde onunla yola çıkan Seyhan'a vefa borcu olduğunu ve para için asla şirketini bırakmayacağını söylüyor.

Ahmet Çelenk acaba Demet'in kapısını çaldığı günü hatırlıyor mudur şimdi? Ve kendisine inanmadığı için pişmanlık yaşıyor mudur?

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook