Anasayfa | MAGAZİN | LIMA'NIN GÜZELLİK SIRLARI
LIMA'NIN GÜZELLİK SIRLARI
5.00

LIMA'NIN GÜZELLİK SIRLARI

Geçtiğimiz aylarda bir yarışma programı için türkiyeye gelen ve sadece güzelliğiyle değil,sıcek samimi tavırlarıyla da dikkat çeken Adriana Lima,kusursuz vücudu,dolgun dudakları,yemyeşil gözleri ve bronz teniyle göz kamaştırıyor

İşte Adriana Lima'nın güzellik sırları:

Bebek cildi
'Hiçbir zaman komplike cilt bakım ürünlerini bir arada kullanmamak gerekiyor. Ben genellikle sadece nemlendirici kullanır ve güneşe çıkmadan önce de mutlaka koruyucu sürerim' diyen Lima, sağlıklı bir cilde sahip.

Ancak kendisi ilk yaşlanma belirtilerinin de ortaya çıkmaya başladığını itiraf ediyor. Lima 30 yaşından sonra eğer kırışıklıklar meydana gelmeye başlarsa nemlendiric ile birlikte anti-aging kremleri kullanmaya başlayacağını da belirtiyor.

Çekici makyajı
Tam bir Brezilyalı olan ünlü model Adriana Lima'ya ilk baktığınız zaman dudakları ve gözleri dikkat çekiyor. Genellikle dudaklarında koyu kırmızı tonlarında parlatıcıları, gözlerinde ise ince bir eyeliner fırçasıyla çekilen kuyruklu çizgiyi tercih ettiğini dile getiren güzel modelin bronz teni göz rengini ve dolgun dudaklarını daha çok ön plana çıkarıyor.

Zayıf vücudu
Victoria's Secret defilelerinde muhteşem vücuduyla dikkat çeken ve dünyanın en seksi kadınlarından biri olarak I kabul edilen Lima, kilo i almak gibi bir problemi olmadığını ve diyet yapmadığını sık sık dile getiriyor.

Ancak formda kalmak için düzenli olarak spor yaptığını da sözlerine ekliyor. Üstelik tercihi çok farklı bir spor dalı. Lima boks yaparak fit kalmaya çalışıyor.

Parlak saçları
Omuz hizasında kesilmiş hafif dalgalı saçlarıyla Adriana Lima, oldukça seksi bir görünüme sahip. Saçlarına yoğunluk katmak için katlı kesimi tercih eden güzel modelin, bakır tonlarıyla gölgelendirmiş kahverengi saçları bronz teniyle muhteşem bir uyum sağlıyor.

Lima, genellikle saçını hafif dalgalar vererek kullandığını dile getiriyor.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook