Anasayfa | HABER | Stil | Swarovski'den İhtişamlı Romantizm
Swarovski'den İhtişamlı Romantizm
0

Swarovski'den İhtişamlı Romantizm

Küçük sevgi sembollerinden göz kamaştırıcı parçalara Paris’in ihtişamından ilham alan en romantik Sevgililer Günü hediyeleri Swarovski’den.


Işıldayın, cesur olun ve Swarovski’nin şehirli romantizme övgü niteliğindeki yeni takı koleksiyonu Crystal Wishes ile göz kamaştırmaya hazır olun. Işıltılı pavé vurgular, pembe ve altın metal tonları, son moda siluetler ve ihtişam katan ışıltılı Swarovski kesimlerinin birbirine zahmetsizce karıştığı bu şık koleksiyon Sevgililer Günü seçkisinin en dikkat çekici parçalarını sunuyor. Modern ve romantik bir yaklaşım sunan, her biri özel anlam taşıyan ışıltılı sembolleriyle hikayesini kendi anlatan koleksiyonda göz alıcı ışıltılara sahip, gümüş, altın ve pembe altın tonlarında yıldız, kalp, ay, anahtar ve nazar boncuğu şeklinde charm’lar Swarovski kristalleriyle bezenerek şık zincirlerin ucundan sarkıyor.

 


Crystal Wishes setlerinde yer alan takıları ister üst üste takarak göz kamaştıran katlı bir görünüm elde edebilir, isterseniz de Sevgililer Günü’nde sevginizin bir ifadesi olarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.


Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook