Anasayfa | HABER | Stil | Bu sonbaharın vazgeçilmez 8 parçası
Bu sonbaharın vazgeçilmez 8 parçası
0

Bu sonbaharın vazgeçilmez 8 parçası

Bu sezon mükemmel değil, eğlenceli görünmeye özen göstermeniz gerekecek. Şarap rengi dudaklar, pürüzsüz bir ten, ışıltılı tırnaklar, kalın kaşlar, hacimli saçlar, belirgin gözler...

ŞARAP RENGİ DUDAKLAR
'Bir güzellik trendini mutlaka takip etmeliyim ama hangisini seçeceğime karar veremedim' diyorsanız; şarap rengi ruj kullanabilirsiniz. Kullanmanın zor olduğunu ya da size yakışmayacağını mı düşünüyorsunuz? Merak etmeyin; binlerce tondan biri mutlaka teninize yakışacaktır. 

KAŞ MASKARASI
Daha önce defalarca kez söyledik, yine söylüyoruz: Kaşlar, elegan bir kadının en önemli aksesuvarlarından biridir. Makyaj sanatçıları sezonun en büyük trendinin, kalın ve gür kaşlar olduğunu söylüyor. Bu nedenle cımbızı unutun ve kaş maskaralarının yardımıyla sezonun trendini yakalayın. 

MAT FONDÖTEN
Sonbahar-kış sezonunun mükemmel cilt anlayışı; pürüzsüz bir ten. Bu görüntüyü de; teninize uygun mat bir fondötenle hazırlanmış yüzünüzü, pudrayla pürüzsüzleştirerek elde edebilirsiniz. Bunun için de, makyaj sanatçılarının tercih ettiği kabarık fırçalar makyaj çantanızın kilit parçası olmalı. 

METALİK OJE
Altın, en değerli metallerden biridir. Ancak podyumlar için bu kural değişiyor; değersiz olanlar ön plana çıkıyor. Gümüş, krom ve bronz tırnaklar gibi denemeye değer örnekler var. Siz de birini kullanıp farkı görebilirsiniz. 

GRİ GÖZ FARI
Göz farı kullanmak bu sezon oldukça revaçta. Fakat 'Sonbaharın en hit uygulaması nedir?' diye soracak olursanız; cevap kesinlikle duman rengi bir farla boyanmış göz kapakları olacaktır. 

SİYAH EYELINER
Bu sezon siyah eyeliner'ı istediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz. Etkileyici bir sonuç istiyorsanız, gözlerinizin iç kısmına ince bir hat çekin. Yalın bir görünüm içinse üst kirpik dibine kalınca uygulayın. 

KAKÜL
Herkes hayatında bir kez de olsa saçını kakül kestirmiştir. Hatta saçlarını kakülsüz düşünemeyenler bile olabilir. İşte bu sonbahar onların mevsimi olacak. Pek çok modacı da defilelerinde kaküle yer verdi. 

HACİM ARTIRICI
Saçlarınıza bu sezonun modellerini uygulamak istiyorsanız istiyorsanız, hacim veren saç ürünlerinden vazgeçmeyin. İster kabarık dalgaları, isterseniz fütüristik topuzları tercih edin; ihtiyacınız olacak tek ürün bu!

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook