Anasayfa | HABER | Stil | Beren Saat'in İntikam'da giydiği kıyafetler
Beren Saat'in İntikam'da giydiği kıyafetler
2.50

Beren Saat'in İntikam'da giydiği kıyafetler

Beren Saat'in İntikam dizisinde giydiği kıyafetleri takip edip, hangi tasarımcılara ya da markalara ait olduğunu merak edenler için araştırdık.

 

Aşk-ı Memnu'da giydiği her kıyafet, taktığı her takıyla olay olan Beren Saat, şimdiyse bize İntikam'da göz ziyafeti yaşatıyor. Dizinin stil danışmanlarının tam da Beren'e uygun seçimler yaptığına her hafta bir kez daha şahit oluyoruz. Daha dizi biter bitmez acaba bu elbisenin tasarımcısı kim, acaba bu çanta hangi markaya ait diye meraktan kıvranmaya başlıyoruz. 


Beren Saat'in intikamde giydiği kıyafetlerin, takıların, çantaların markalarını merak edenler için ufak bir araştırma yaptık ve bakın hangi isimlerle karşılaştık.

Beren Saat'in İntikam dizisinde giydiği kıyafetleri ve markalarını görmek için tıklayın. 


 

Beren Saat, yani dizideki adıyla Yağmur, giydiği her parçayı kendine yakıştırmayı iyi biliyor. Ne giyerse giysin her zaman oldukça şık bir havaya sahip Yağmur, spora giderken giydiği eşofmanlarıyla bile zarif gözükmeyi başarabiliyor. 


Katıldığı davetlerde ya da yemeklerde giydiği elbiselerle her zaman o ortamın en güzel ve şık kadını olabilen Yağmur, saç ve makyaj tercihlerini daha sade tutmaktan yana.. Bu seçimlerin dizinin stil danışmanlarının, makyaj ve saç artistlerininin Beren Saat'in doğal güzelliğine ne kadar güvendiklerinin bir kanıtı olduğunu düşünüyoruz. 


 

 

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook