Anasayfa | HABER | Defile | Bally 2012 Lips for Life Koleksiyonu
Bally 2012 Lips for Life Koleksiyonu
0

Bally 2012 Lips for Life Koleksiyonu

Bally, dünyanın en büyük Kemik İliği Bağış Bilgi Bankası DKMS Global’ın kan kanseriyle mücadelesine destek amacıyla Lips for Life Koleksiyonu’nu piyasaya sürdü.

İsviçreli lüks çanta, kemer ve ayakkabı markası Bally, dünyanın en büyük Kemik İliği Bağış Bilgi Bankası DKMS Global’ın kan kanseriyle mücadelesine destek amacıyla Lips for Life Koleksiyonu’nu piyasaya sürdü.
Bally yeni koleksiyonu ile müşterilerini DKMS Global’ın sürdürmekte olduğu “Get Swabbed” kampanyası hakkında bilgilendirmeyi ve getswabbed.org sitesine girerek kemik iliği bağışçısı olarak kayıt yaptırmaya yönlendirmeyi hedefliyor.

Ünlü DJ Mick Boogie’nin müzikleri eşliğinde gerçekleştirilen tanıtım organizasyonuna katılan isimler arasında; Lips For Life koleksiyonundan deri ceketleriyle New York Knicks takımının yıldızı Tyson Chandler ve eşi Kimberly; ünlü model Jessica White, DKMS’nin kurucusu Katharina Harf, Grammy ödüllü şarkıcı Melanie Fiona, süper modeller Coco Rocha, Lily Kwong ve Anja Rubik, stilist Frederic Fekkai ve eşi Shirin von Wulffen; Charlie Puth, Emily Luther yer aldı..

 

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook