Anasayfa | HABER | Defile | Penelope & Monica Cruz Agent Provocateur Koleksiyonu
Penelope & Monica Cruz Agent Provocateur Koleksiyonu
4.67

Penelope & Monica Cruz Agent Provocateur Koleksiyonu

Penelope Cruz ve Monica Cruz kardeşler, ünlü iç giyim markası Agent Provocateur’la işbirliği yaparak yeni bir iç çamaşırı koleksiyonu hazırladılar.

İspanyol kadınları arasında moda dünyasının en çekici isimleri arasında yer alan Penelope Cruz ve Monica Cruz kardeşler, ünlü iç giyim markası Agent Provocateur’la işbirliği yaparak yeni bir iç çamaşırı koleksiyonu hazırladılar. Cruz kardeşlerin hazırladığı 15 parçadan oluşan koleksiyonda siyah, fuşya ve bordo renkleri kullanılarak, sütyen, külot ve korseler yer alıyor.

Agent Provocateur markasının her daim hayranı olan Cruz Kardeşler, röportak verdikleri bir dergide, markayla yaptıkları anlaşmadan dolayı çok heyecanlı olduklarını dile getiriyorlar. Uzun vadeli bir işbirliği için bu çalışmanın devamının geleceğini belirterek hayranlarının daha meraklanmalarını sağlıyorlar.

Agent Provocateur’un her bir iç çamaşırı yada her sezon çıkardıkları koleksiyonlarından herhangi bir parça, dünyada birçok kadının mutlaka gardıroplarına eklemek istedikleri seçenekler arasında yer alıyor. Bu durumun farkında olan İspanyol asıllı kardeşler, fetiş ve seksi olarak değerlendirilebilecek tasarımlarıyla oldukça iddaalı olduklarını da göstermiş oluyorlar. Monica Cruz’un 2012-2013 koleksiyonunda kamera karşısına geçtiği tasarımlar, Agent Provocateur markasının yaratıcı direktörü Sarah Shotton önderliğinde hazırlanarak etkiyi daha da arttırıyor.

Cruz kardeşlerin Agent Provocateur markasıyla yaptıkları işbirliğinin en az beş yıl süreceği kulislerde konuşulurken, siz de bizim gibi koleksiyonun Türkiye Agent Provocateur mağazalarında da yer almasını heyecanla bekleyenler arasında olabilirsiniz.


Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook