Anasayfa | HABER | Defile | Brian Atwood Sonbahar/Kış 2012 Ayakkabı Koleksiyonu
Brian Atwood Sonbahar/Kış 2012 Ayakkabı Koleksiyonu
0

Brian Atwood Sonbahar/Kış 2012 Ayakkabı Koleksiyonu

Amerika’lı tasarımcı Brian Atwood iddiasını yeniden konuşturuyor.

Brian Atwood Çekicilikle örtüşen yeni koleksiyonunun Sonbahar/Kış 2012 reklam kampanyasını bizlere sunuyor

Tasarımcı kadınları sadece bir ayakkabıyla nasıl çekici bir hale dönüştüreceğini çok iyi bildiğini bize bir kez daha kanıtlıyor. Koleksiyonunda yine feminenlikten ve seksilikten vazgeçmeden, bizi ayakkabılarıyla dolu olan dünyasının içine atıyor. Brian Atwood, ayakkabı aşkının büyük bir haz olduğunu ve ayakkabılara değer verilmesini gerektiğini düşünüyor. Ayakkabı tutkusunu bir hazza dönüştüren tasarımcıdan da bu temaya uygun bir reklam kampanyası geliyor.

Sokrates’in öğrencisi Aristippos’un felsefi öğretisi ‘Hedonizm’den esinlenen Brian Atwood, kendisine bu öğretiden katkı sağlıyor ve koleksiyonunu buna göre şekillendiriyor. Görsellerde hedonist bir tavır sergileyen bir manken gözümüze çarpıyor. Bu sizce kim olabilir? Tabi ki Victoria’s Secret mankenlerinden Candice Swanepoel. Mert Alas ve Marcus Piggott’un fotoğrafladığı bu görsellerde Candice kusursuz fiziğiyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Birçok erkek modelle kamera karşısına geçen Candice Swanepoel bu görsellerde hedonist, baştan çıkarıcı ve seksi tavırlar sergiliyor ve bu da herkeste tam Brian Atwood’un istediği etkiyi yaratıyor.

New York’taki taksilerde reklamlarının gösterilmesi yasaklanan bu görseller çok müstehcen bulunuyor. Ayakkabı koleksiyonun bir de videosu bulunuyor. Her ne kadar yaptığı iş baştan çıkarıcı ve müstehcen bulunsa da, Brian Atwood’un ortaya yine çok başarılı bir iş çıkardığı gözlerden kaçmıyor ve hak ettiği övgüyü alıyor.


Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook