Anasayfa | HABER | Defile | Prada'nın Uzay Çağı
Prada'nın Uzay Çağı
2.00

Prada'nın Uzay Çağı

Markanın sonbahar/kış 2012 görselleri bizi bu sefer de uzay çağına götürüyor.

Geleceğin Fantezisi adlı görsellerde, takipçilerine adeta bir uzay gemisindeymiş hissi yaratıyor. Gökyüzündeki binlerce yıldızın altında olan modeller, lazer ışıkların arasında en iyi pozlarını veriyorlar. Modellerden; Lindsey Wixson, Hanne Gaby Odiele, Ginta Lapina, Anne Vyalitsyna, Guinevere van Seenus, Elza Luijendijk, Katryn Kruger ve Kasia Struss gibi isimler bu görsellerde yer alırken fotoğraf çekimlerini ise Phil Meech, Jerden Koolhaas ve Lok Jansen yapıyor.

Değişik makyajların dikkat çektiği görsellerde, retro aksesuarlarıyla Prada; iki zıt kavram olan retro dünyasını ve uzay çağını birleştiriyor. Marka ;ayakkabı ve çanta formlarında 70’lere bir dönüş olduğunu vurguluyor. Ayrıca bunu en iyi şekilde kullanabildiğini de kanıtlıyor. Aksesuarların yanı sıra ilgiyi çeken başka bir şey ise pantolonlarda ve ceketlerde gözlerimize ilişen parıltılar, yani işlemeler oluyor .Normalin dışında olan ve değişik yerlere uygulanan bu işlemeler hem romantik hem retro bir görünüm yaratıyor.

DEFİLEYİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Koleksiyonda çiçek ve grafik desenleri dikkati çekiyor. Lüks , maskülen fakat aynı zamanda seksi bir tarz yaratan Prada koyu renkler ve alışılmışın dışında olan desenleriyle takipçilerini büyülüyor. Arka planında antika manzaralarında yer aldığı görsellerde, modellerin galaksiden fırlamış birer karakter olarak yansıtıldığı detaylı bir şekilde görülüyor. 
Bir fantezi ülkesi olan bu görseller, herkeste o resimlerin içinde olma isteği uyandırıyor ve Prada’nın kışa iyi bir şekilde hazırlandığı görülüyor.


Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook