Anasayfa | HABER | Defile | Alexander McQueen Pre-Fall 2012 Women
Alexander McQueen Pre-Fall 2012 Women
5.00

Alexander McQueen Pre-Fall 2012 Women

Alexander McQueen'in ölümünden sonra en yakın arkadaşı ve sağ kolu Sarah Burton'ın Moda Evinin başına geçmesi çok tartışma yaratmıştı o dönemlerde bu bayrağı ileri taşıyabilecek mi?

 tartışmaları sürerken sevgili Burton, McQueen'den kazandığı tecrübeyi ve onun mirasını hiç zedelemeden o bayrağı daha da zirveye taşıyarak yoluna devam etti..! Her Defileyi, Her Koleksiyonu McQueen eli değmişcesine ustalıkla ve merakla bekleten Burton'ı alkışlıyoruz..!

Pre-Fall 2012 Women Koleksiyonunu hayranlıkla izlerken bu yazılar zihnimden ellerime dökülüyor... Bu Muhteşem koleksiyonda sevgili Burton Moda evine yine en iyi nakışları, en iyi kumaşları, en düzgün aksesuar ve kombinleri ayarlayarak kendine hayran bıraktırıyor..!

Koleksiyonu biraz incelemeye kalkarsak herzaman ki gibi Victorian tarzından yola çıkılmış olduğunu görüyoruz... en iyi ipek satenler, en iyi kadifeler, en iyi dantel, en iyi Poplin, Şifon, Tafta, Kürk, Deri En, En, En... Her malzemenin en iyi ve en kalitesini birbirine harmanlayarak çok iyi bir koleksiyon oluşturulmuş...

Ayrıca dikkatimi çeken styling'in doğruluğu... Fil paça denilen pantolonla kullanılan duble kat smokin ceket ve ceketin beline takılan kalın kemer ve Cigarette kalıp paçaları kısa pantolonla kombinlenmiş pelerin, ceket, mini gece elbiselerinin doğru kombinleri beni koleksiyona hayran bıraktı... Baskılı kumaşlarda ki Lale detayları ise gözden kaçmayacak kadar kaliteli ve göz yormuyor...McQueen'e Saygılar, Burton'a Sevgilerimle..!

ALEXANDER MCQUEEN FALL 2012

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook