Anasayfa | HABER | Meghan Markle'ın nişan yüzüğü Prenses Diana'nın pırlantalarından yapıldı
Meghan Markle'ın nişan yüzüğü Prenses Diana'nın pırlantalarından yapıldı
0

Meghan Markle'ın nişan yüzüğü Prenses Diana'nın pırlantalarından yapıldı

Kraliyet Ailesi'nin çiçeği burnunda çifti Prens Harry ile Meghan Markle'ın nişanlandığı duyuruldu. Meghan Markle'ın nişan yüzüğünün Prens Harry'nin annesi Leydi Diana'nın pırlantalarından yapıldığı kaydedildi

Prens Harry ile Meghan Markle'ın ilkbaharda evleneceğini duyuruldu. Markle'a verdiği nişan yüzüğüyle ilgili detaylar da belli olmaya başladı. Prens Harry'nin, kendisinden üç yaş büyük olan güzel oyuncu Meghan Markle'a annesi Diana'ya ait olan pırlantaların kullanıldığı bir yüzük verdiği kaydedildi. 

Nişan yüzüğünün, Harry 12 yaşında iken 1997'de hayatını kaybeden annesi Prenses Diana’nın son koleksiyonundan iki pırlanta içerdiği aktarıldı.Kraliçe 2. Elizabet’in resmi kuyumcu Cleve and Company tarafından yapılan yüzük için, Prenses Diana’nın pırlantaları ile Harry için özel önemi olan Bostwana'dan gelen bir taş altın bir halka üzerine monte edildi.Prens Charles tarafından yapılan açıklamada düğünün 2018 yılının bahar ayında düzenleneceği belirtildi. Meghan Markle ile Prens Harry, 2016 yılında arkadaşları aracılığıyla tanışmış, aynı yılın eylül ayında ilk kez kamuoyuna çıkmışlardı. 36 yaşındaki Meghan Markle, ilk evliliğini 2011-13 yılları arasında menajer Trevor Engelson ile yapmıştı.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook