Anasayfa | HABER | Balenciaga, Gucci'nin Tacına El Koydu
Balenciaga, Gucci'nin Tacına El Koydu
0

Balenciaga, Gucci'nin Tacına El Koydu

Gucci, tacını Balenciaga’ya kaptırdı.

2017’nin ikinci çeyreğini ‘hottest brand’ olarak tamamlayan Gucci, tacını Balenciaga’ya kaptırdı. Global moda arama motoru Lyst ve Business of Fashion tarafından analiz edilen en yeni verilere göre, Demna Gvasalia tarafından tasarlanan Balenciaga, Gucci’nin ‘The Hot Brand’ ünvanını elinden aldı.

Markaların yanı sıra bu çeyrekte, en çok satan parçalar da raporlandı. Bu kategoride de birinciliği kimselere vermeyen Balenciaga, ‘speed trainer’ modeliyle listenin en üst sırasına adını yazdırdı.

Lyst, Gucci’yi istikrarlı bir marka olarak tanımlarken; Balenciaga’yı, Demna Gvasalia’nın modayı online’a taşıyan tasarımlarıyla birlikte, yeni logosu ve yaptığı işbirlikleriyle akıllarda yer eden bir marka olarak tanımlıyor.

Listedeki  en büyük başarı hikayesi ise, Virgil Abloh’un Off-White’ına ait. Bir önceki çeyrekte 34. sırada yer alan marka, 31 basamak yükselerek listede 3. sıraya yerleşti. Off-White’ı, Gvasalia kardeşlere ait marka Vetements, Givenchy, Valentino ve ardından Saint Laurent takip ediyor.

 

balenciaga

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook