Anasayfa | HABER | Hailey Baldwin: “Insta Model Olarak Etiketlendirilmek Saygısızca”
Hailey Baldwin: “Insta Model Olarak Etiketlendirilmek Saygısızca”
0

Hailey Baldwin: “Insta Model Olarak Etiketlendirilmek Saygısızca”

Güzel model Hailey Baldwin ‘Elle‘ dergisinin yeni sayısının kapağında yer alıyor.

Güzel model Hailey Baldwin ‘Elle‘ dergisinin yeni sayısının kapağında yer alıyor. 20 yaşındaki yıldız dergiyle birlikte özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Dergiye samimi açıklamalarda bulunan 20 yaşındaki yıldızın işte o röportajı:

Insta Star olarak etiketlendirilmeyi sevmemesi hakkında:

 

Bu adil değil çünkü sahip olduklarımı kanıtlamak için çok sıkı çalışyorum. Bunu yapmayı istiyorum. Model olmak istiyorum. Bir Insta model olmayı istemiyorum öyle de değilim zaten. İnsanlar ben de bir şeyler görmeseydi burda olmazdım. Bütün modellik fotoğraflarımı Instagram’a koyuyorum çünkü insanlara gösteriyorum. Instagram’daki gönderilerim için para almıyorum, tabii ki Instagram ve Twitter için yaptığımız bazı şeylerden kazanıyoruz ama birisine Insta model ve Insta yıldız demenin bir çizgisi var. Beni öyle etiketlendirmeyin çünkü duygularımı incitiyor ve çok saygısızca.

Dini görüşleri hakkında:

 

İncilden sürekli alıntılar yapıyorum. Bunu her gün yaşantımda kullanıyorum, çok ciddiyim. İnsanların böyle konularda şaka yapmasını komik bulmuyorum. Aksine oldukça sinir bozucu buluyorum. Bu benim için önemli olan bir şey ve bunu insanların yaşamında yaptığı değişiklikleri de gördüm. Babam yeniden dünyaya geldi. Hayatımın sonuna kadar dinime bağlı olacağım, çocuklarımı da öyle yetiştireceğim ve aynı inancı paylaştığım birisiyle evleneceğim. Bu benim için önemli.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook