Anasayfa | HABER | Düşes Kate Middleton gardrobu için harcamalarını arttırdı
Düşes Kate Middleton gardrobu için harcamalarını arttırdı
0

Düşes Kate Middleton gardrobu için harcamalarını arttırdı

Bir giydiğini defalarca giyen, hatta bu yüzden adı 'Tutumlu Düşes'e çıkan Middleton bu kez kesenin ağzını açtı ve gardrobu için geçmişe oranla çok yüksek bir harcama yaptı.

İngiliz kraliyet ailesinin en gözde üyesi Cambridge Düşesi Kate Middleton bu kez şaşırttı. 35 yaşındaki iki çocuk annesi Middleton'ın, 2017'nin sadece ilk üç ayında kıyafetleri için 57 bin Sterlin (yaklaşık 270 bin TL) harcama yaptığı ortaya çıktı.


Middleton'ın 2016'daki kıyafet harcamaları toplam 174 Bin Sterlin olarak belirtilmişti. Düşes, 2015 yılında boyunca da gardrobu için sadece 43 Bin Sterlin harcamıştı.


Prens William ile birlikte sık sık resmi davetlerde, şık giysiler içinde boy gösteren Middleton'ın bu yılın ilk üç ayında gardrobu için 57 Bin Sterlin harcadığı ve yılın geri kalanında da katılacağı etkinlikler düşünülürse, 2017'nin Kate Middleton'ınen pahalı yılı olacağı öngörülüyor.

Bu durum Kate Middleton'ın üzerine eleştiri okları yağmasına da neden oldu. Bazıları "Bizim vergilerimizle giyiniyor, üstelik ne için, yılda birkaç saat sözde görev gereği" yorumunu yaptı.

Hayranları ise her zamanki gibi Middleton'ı destekleyerek "Aynı kıyafeti birkaç kere giydiğinde onu cimrilikle suçluyorsunuz, oysa kıyafete para harcadığında da bu kez müsrif diye eleştiriyorsunuz" yorumunu yaptı.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook