Anasayfa | HABER | Gabrielle Bonheur Chanel
Gabrielle Bonheur Chanel
0

Gabrielle Bonheur Chanel

Yeni reklam filmiyle çok konuşulacak

    Yeni bir arzu nesnesi tehlikesi altındasınız! Chanel 2.55 gibi bir ikona daha imza atmaya hazırlanıyor. Üstelik adına yakışır bir kampanyayla…

Chanel’in demirbaşı Karl Lagerfeld’in, markanın yeni ‘ikon adayı’ için tasarladığı kampanya dört bölümden oluşuyor. Kampanyanın nedenini ve nasılını paylaşmadan önce sorulacak soru ise şu: Gabrielle’i nasıl bilirsiniz? Siz cevabı düşünedurun, biz kampanyanın başrolündeki ismi açıklayalım.

Ana kahraman, moda evinin kurucusuna adanmış yeni bir çanta. Çantaya adanan tek sezonluk kampanyanın dört bölümü de kısa filmlerden oluşuyor ve bu dört kısa filmde, takdir edersiniz ki Gabrielle dışında dört tane yardımcı oyuncu rol alıyor. Listede Personal Shopper filmiyle moda-beyazperde kombinine alışkın Kristen Stewart, Karl Lagerfeld’in biricik modeli ve artık filmlerde kötü cadılara hayat veren Cara Delevigne, vazgeçilmez Fransız kanadı Caroline de Maigret ve American Express’in kreatif koltuğuna oturmasıyla, resmi olarak elini her şeye atan Pharrell Williams var. Gabrielle çantanın kendisi değil ama tanıtım filmleri hakkında fragmanlar bir fikir verebilir:


Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook