Anasayfa | HABER | Tom Ford Geleneksel Yüksek Moda Takvimine Geri mi Dönüyor?
Tom Ford Geleneksel Yüksek Moda Takvimine Geri mi Dönüyor?
0

Tom Ford Geleneksel Yüksek Moda Takvimine Geri mi Dönüyor?

Yüksek moda dünyasını ikiye bölen 'şimdi gör ve hemen al' stratejisi uygulamaya geçtiğinden bu yana tartışmaşlar devam ediyor.

Sonbahar/Kış 2016 sezonu itibari ile başta Burberry olmak üzere Tom Ford, Tommy Hilfiger ve Ralph Lauren'in de dahil olduğu yeni pazarlama planının bilançosu yayımlandı. Burberry genel tablodan memnun görünse de, Tom Ford satışların beklentiyi karşılamamasından şikayetçi. Özellikle Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunun düşük satış rakamı Bay Ford'u geleneksel yüksek goda takvimine her an geri döndürebilir.

Tüketiciyi esas alan güncel ve dinamik bir sistem olan 'şimdi gör ve hemen al' stratejisi, yeni koleksiyona sahip olmak için 6 aylık bekleme süresini ortadan kaldırıyor. Geleneksek yüksek moda kurallarını, dijital dünyanın hızına uyarlamayı amaçlayan bu yeni formül, görünen o ki Tom Ford'u hayal kırıklığı yaşatmış.

Mağazalar arası dağıtımda yaşanan aksamalardan şikayet eden Tom Ford, podyumdan direkt satışa geçme sürecinin dijital dünyanın hızına şimdilik ayak uyduramadığını düşünüyor. Kulislerde New York Moda Haftası'na dönüş yapacağı konuşulan Ford'un, "Koleksiyonumu herkesten önce ben tanıtmak istiyorum." dediği de biliniyor.Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook