Anasayfa | HABER | Beren Saat'in kıyafeti Hailee Steinfeld'i hatırlattı
Beren Saat'in kıyafeti Hailee Steinfeld'i hatırlattı
0

Beren Saat'in kıyafeti Hailee Steinfeld'i hatırlattı

GQ Türkiye Men of the Year ödül töreni Volkswagen Arena'da gerçekleşti. Beren Saat'in zümrüt yeşili elbisesi Özgür Masur imzası taşıyor.

GQ Türkiye, Clear sponsorluğunda 2016’da başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. Şıklık yarışının yaşandığı gecede en dikkat çeken isimlerden biri olan Beren Saat'in kıyafetinin Hailee Steinfeld Golden Globe Awards'taki tercihi ile benzerlik göstermesi dikkat çekti. Ancak Beren saat bu hataya düşen tek isim değildi. Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer de benzer bir durumla karşı karşıya kaldı.


  • GQ tarafından dünya çapında 21 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de CLEAR ana sponsorluğunda, bu yıl beşinci kez düzenlenen “GQ Türkiye Men of the Year” ödül töreni 15 Şubat Çarşamba akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Gecenin en dikkat çeken isimlerinden biri de Beren Saat oldu.
  • Beren Saat, Ozan Açıktan’a “Yılın yönetmeni” ödülünü verdi. Oyuncu, Özgür Masur imzalı kıyafetiyle göz doldurdu.
  • Ancak Beren Saat'in kıyafetinin Hailee Steinfeld'ın Golden Globe Awards ödül töreninde giydiği kıyafetle arasındaki benzerlik dikkat çekti.

  • Cesur ve Güzel dizisindeki performansıyla en iyi aktör ödülünü alan Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer de benzer bu durumla karşı karşıya kaldı.
  • Stilist Başak Dizer'in çok konuşulan kıyafetinin Dilan Çiçek Deniz'in daha önce tercih ettiği bir elbise ile benzerlik göstermesi de dikkatlerden kaçmadı.


Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook