Anasayfa | HABER | Ayakkabı oskarları dağıtıldı
Ayakkabı oskarları dağıtıldı
5.00

Ayakkabı oskarları dağıtıldı

Rihanna ödül aldı

Dünya çapında tanınan Footwear News sitesi 30.sunu düzenlediği “Achievements Awards” etkinliğiyle ayakkabı dünyasının Oscar’ı sıfatını çoktan elde etmişti bile. Geçtiğimiz yıl, moda dünyasının asi çocuğu, Hip Hop camiasının iniş çıkışlı kralı Kanye West’in en prestijli ödüllerden biri olan Shoe of The Year’ına layık görülmesiyle dikkatleri üzerine çıkmiş, sabırsızlık 2016 ödülleri kime verilecek diye kulisler yapılmıştı.

Açık ara tek bir isim konuşulurken, ödüller geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Yılın ayakkabısı ödülünü, son yıllardaki hızlı çıkışıyla ve başarısındaki devamlılığıyla Rihanna, Puma için yarattığı, hepimizin must-have parçaları arasına giren “Creeper” modeli layık görüldü. Puma için yaratılan ilk ayakkabı olma özelliği taşıyan Creeper modelinin yaratıcısı, Puma Marka Elçisi, Kreatif Direktörü Rihanna, bu ödülü alan ilk kadın olarak geceye damgasını vurdu. Rihanna’nın, “Bu ödül benim için çok önemli, bu ödülü alan ilk kadın olmak gerçekten de gurur verici.

FENTY PUMA

koleksiyonumun ilk parçası olarak seçtiğim Creeper benim de en favori ayakkabılarım arasında yer alıyor. Beni bu ödüle layık gören ve bu süreçte destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum.” sözleri işini ne kadar ciddiye aldığını kanıtlar nitelikte. Piyasaya ilk çıktığı günden beri büyük ilgi gören Creeper’ın klasik renkleri yeniden satışa çıkıyor. Oatmeal bu ay, Black Tan ise Ocak ayında mağazalara gelecek. Bu yılın modası kadife dokunuşlarıyla hareketlenen Puma Velvet Creeper, bordo, gri ve siyah renkleriyle çok yakında bizlerle olacak! Çok heyecanlı değil mi?

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook