Anasayfa | HABER | Hedi Slimane Saint Laurent'ten ayrılacak mı?
Hedi Slimane Saint Laurent'ten ayrılacak mı?
0

Hedi Slimane Saint Laurent'ten ayrılacak mı?

Son günlerde Hedi Slimane'nin Saint Laurent'ten ayrılacağı haberleri moda dünyasını hareketlendirmeye başladı.

Üç yıl önce Stefano Pilatti'nin yerine gelen kreatif direktörün, 'yaratıcı farklılıklar' nedeniyle markadan ayrılacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Giderek sıklaşan dedikoduların ardından moda evinin durumla ilgili yorum yapmayı ısrarla reddetmesi üzerine Slimane'in gidişinin yakın olduğu düşünülüyordu. Ancak, sallantıda kalan moda dünyasının beklediği yanıt sonunda Saint Laurent'den geldi. Markanın sözcülerinden biri, "Slimane'in ayrılığıyla ilgili haberler gerçek dışıdır." diyerek söylentileri kesin bir dille yalanladı.

Slimane'in markadan ayrılacağı haberlerinin en çok şaşırtan sebepleri tasarımcının katılımından sonra markanın isminin bile değiştirilerek yenilenmesi ve yıllık gelirlerin iki katına çıkmasını sağlamasıydı. Bunun yanı sıra tasarımcı, kült markaya couture'u da geri getirmişti. Fakat, moda dünyasını da anlamak gerek.Geçtiğimiz yılın sonunda ard arda Alber Elbaz'ın Lanvin'den, Raf Simons'ın da Dior'dan ayrılışı ve Donna Karan ile Ralph Lauren'in kendi markalarından çekilmelerinin ardından büyük moda evlerinin bir numaralı isimlerine soran gözlerle bakılmaya başlandı. 

Saint Laurent durumu kesin bir dille yalanlasa da dedikleri gibi, ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Saint Laurent'de sular durulduğunda neler olacağını hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook