Anasayfa | HABER | 2013 İLKBAHAR YAZ SEZONU MODA RENKLERİ
2013 İLKBAHAR YAZ SEZONU MODA RENKLERİ
0

2013 İLKBAHAR YAZ SEZONU MODA RENKLERİ

2013 moda renkleri içerisinde ‘yılın resmi rengi’ diyebileceğimiz renk zümrüt yeşili

Modacılar 2013 renklerini her zevke uyacak tonları göz önünde bulundurarak tespit etmişler. Pastel tonları sevenler için pastel renkli kıyafetler, parlak ve çarpıcı renklerden hoşlananlar için canlı, sıcak ve metalik renkli kumaşlarla hazırlanmış tasarımlar var.

2013 moda renkleri içerisinde ‘yılın resmi rengi’ diyebileceğimiz renk zümrüt yeşili. 2013 ilkbahar yaz sezonu renkleri arasında yeşilin diğer tonları da bulunuyor; açık çimen yeşili, yağ yeşili, askeri yeşil (haki) gibi. Sezona damgasını vuracak renklerden biri de pastel renkler.

Pudra rengi tonları, toz pembe, pastel yeşiller, gri, ten rengi ve lavanta tonları 2013 yaz renkleri olarak bolca kullanılacak. Sezonda moda olan renklerden biri de elektrik mavisi başta olmak üzere mavi ve tonları. Birçok kişinin fazla iddialı bulduğu limon sarısı tonu da 2013 moda renkleri arasında yer alıyor, bu rengi giyim eşyaları dışında çantalarda da göreceğiz. Bütünüyle limon sarısı bir kıyafet sizin için fazla gösterişliyse sadece bir parçayı bu tonda kullanabilirsiniz.

2013 Moda Renk Galerisi İçin Tıklayın.


2013 ilkbahar yaz sezonu renkleri arasındaki tek iddialı renk limon sarısı değil; kırmızı ve turuncuyu da sezon boyunca bolca göreceğiz.Yazın bütün enerji ve coşkusunu yansıtan bir renk olan turuncu yine yılın moda renklerinden olan yeşille beraber kullanıldığında çok güzel görünümler ortaya çıkabiliyor.

Turuncuyu ayrıca beyazla, pudra yavruağzı ve bej tonlarıyla, sarıyla da kombinleyebilirsiniz. Yılın moda renkleri arasında göze çarpan bir diğer ton da metalik renkler. Daha çok gece kıyafetlerinde görmeye alıştığımız bu renkleri 2013 yaz sezonunda gündüz kıyafetlerinde de göreceğiz. Sezon renklerini kıyafetlerinizde kullanırken baştan aşağıya aynı renk tonunu kullanabileceğiniz gibi farklı moda renklerle güzel kombinler de oluşturabilirsiniz. 2013 ilkbahar yaz trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler daha çok siyah ve beyazın bir arada kullanılmasıyla tasarlanmış. 2013 moda renkleriçarpıcı ve sıcak renkleri sevenlere de, pastel tonları tercih edenlere de bolca seçenek sunuyor.

Sezon boyunca pembe tonlarında kıyafetler de göreceğiz. Yine 2013 trendleri arasında yer alan dantel elbiseler, klasik siyah ve beyazın dışında farklı tonlarda da tasarlanmış. 2013 yaz sezonunun bombalarından olan rengarenk çiçekli elbiseler ise sarı çantalarla, ya da sezonun gözdelerinden olan şeffaf ayakkabı ve çantalarla tamamlanabilir.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook