Anasayfa | HABER | Dinden çıkaran güzel
Dinden çıkaran güzel
0

Dinden çıkaran güzel

Bar Rafaeli için Leonardo DiCaprio’nun Yahudi olacağı iddia edildi

5 yıldır İsrailli süper model Bar Refaeli ile birlikte olan Katolik oyuncu Leonardo DiCaprio’nun seksi mankenle evlenebilmek için din değiştirmeye çalıştığı ve Yahudi olacağı iddia edildi.

Son filmi Inception (Başlangıç) ile tekrar zirveye oturan ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio’nun 5 yıldır birlikte olduğu İsrailli süper model sevgilisi Bar Refaeli ile evlenebilmek için din değiştirmeye çalıştığı iddia edildi. Katolik olan oyuncunun aşkı uğruna Yahudi olacağı öne sürüldü.

Leonardo DiCaprio’ya yakın kaynaklar ünlü oyuncunun sevgilisinin dinini anlayabilmek için Kudüs’e uzun ziyaretler yaptığını ve daha önce Madonna’ya da şehri tanıtan ünlü bir rehberi tutarak kutsal bölgeleri teker teker gezdiğini ifade etti. Gazeteciler tarafından görüntülenmek istemeyen DiCaprio’nun İsrail’de evi olmasına rağmen otelde kalmayı tercih ettiği de öne sürüldü.

EVLENME TEHDİDİ

DiCaprio ve Refaeli daha önce köktenci Yahudiler tarafından tehdit edilmişti. Milliyetçi örgüt Lehava’ya bağlı bir grup aşırı millliyetçi militan Refaeli’ye gönderdiği mektupta “Şans eseri Yahudi olarak doğmadın. Mantıklı düşün, sakın DiCaprio’yla evlenme’’ tehdidinde bulunmuştu. İsrail halkı da ünlü modelin Hıristiyan dinine mensup DiCaprio ile evlenmesine karşı çıkıyor.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook