Anasayfa | HABER | Yoldan çıkaran pozlar
Yoldan çıkaran pozlar
0

Yoldan çıkaran pozlar

Swanepoel “Kariyerime iç çamaşırı modeli olarak başladım; ağırlıklı olarak İç giyim ve mayo tanıtımlarında yer alıyorum. Haliyle çıplaklık benim için bir problem değil, alışığım. Ama yine de bu pozları verirken zorlandığımı söyleyebilirim, çünkü Victoria’s Secret podyumunda yürürken bile belli bir masumiyetimiz oluyor. Gerek makyaj, gerekse kostümlerle cinselliğin dozu ayarlanıyor. Ancak VMan için yaptığım bu çekimler tamamen ‘kışkırtma’ üzerine.

Çekimde bana sekiz erkek model eşlik etti, bir tane bile kız yoktu. Ama Mario Testino’nun bayağı bir işe imza atmayacağını bildiğim için stres yaşamadım” dedi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Moda fotoğrafçılığının efsane ismi Mario Testinoda sonuçtan çok memnun; “Candice benim yeni ilham perim. Mükemmel görünmesinin yanı sıra, son derece eğlenceli, komik bir kız. Danimarka’daki çekimlere kimi götüreceğimi düşünürken aklıma ilk olarak o geldi. İki ay önce siyah beyaz bir nü çekimde çalışmıştık ve bana hiç sorun çıkarmamıştı. Bu sefer de çok profesyoneldi, çekim boyunca da hiç gerginlik yaratmadı. Erkek modeller çalışmanın sonunda ona resmen tapıyordu.”

VMan dergisinin 20’nci sayısının kapak kızı Swanepoel’in tek canını sıkan konu hava koşulları oldu. Top model “ Hava berrak gözükmekle birlikte inanılmaz soğuktu. Dört, beş derece filandı sanırım. Çekim boyunca yarı çıplak olduğumuzu da göz önüne alacak olursak, ‘dondum’ derken abartıyor sayılmam herhalde!” itirafında bulundu.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook