Anasayfa | HABER | Moda'dan müziğe geçiş..
Moda'dan müziğe geçiş..
0

Moda'dan müziğe geçiş..

Anna Dello Russo da albüm çıkarıyor

Dello Russo modadan sonra müzik piyasasında da ses getirmeyi planlıyor.

Anna Dello Russo’nun yakın zamanda piyasaya çıkması beklenen, değerli taşlarla süslü altın bir ayakkabının içinde sunulacak olan Beyond isimli parfümünün fiyatı henüz belli olmasa da, fahiş bir fiyatla karşılaşacağımızdan pek de şüphemiz yok. Hele ki Dello Russo’nun elbise dolabı ve 4,000 çift ayakkabısı için yeni bir apartman kiraladığını düşününce kafamızdaki rakam daha da artıyor. Ama iyi haber! Parfüm Aralık ayında 25 dolar indirimli fiyatıyla online satışa çıkacak. Ayakkabı şeklindeki parfüm şişesinin topuk kısmında bir de düğüm bulunacak ve bu düğüm sayesinde parfüm şişesini yılbaşı ağaç süsü olarak kullanabileceğiz.

Kendini Sindrella`ya benzetiyor

Dello Russo parfümünün avam olarak görülmesini istediğini belirtti ve ekledi: “Sindrella’ya dönüşmeden önceki günlerimi unutmuyorum. 20 yıl boyunca kimse beni fark etmedi. Ben çok çalıştım. Sonunda da baloya davet edildim. Parfümüm değerli bir şey değil, yalnızca bir piyasa oyuncağı.”
Konu müzikten açılınca ise bundan sonra bir albüm çıkartmak istediğini söyleyen Dello Russo şu açıklamayı yaptı: “Herkes benden yeni bir koleksiyon çıkartmamı bekliyor. Bu zor bir şey değil. Ben tam tersini yapmak istiyorum.”. Dello Russo’nun sesi nasıl bilinmez ama sahnede kıyafetleriyle muhteşem görüneceği kesin.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook