Fransa'da Dilek Hanif rüzgârı:

Başarılı modacımız Dilek Hanif, Paris’te yeni haute couture koleksiyonunu görücüye çıkardı.

BU yıl Paris Haute Couture Haftası’na 17. kez katılan ünlü tasarımcı Dilek Hanif, önceki gün Hotel d’Evreux’de gerçekleştirdiği defilede 2012 Yaz Haute Couture tasarımlarını sergiledi. 90’lı yılların göz alıcı kadınsı stilinden ilham aldığını, olabildiğince rafine ve görkemli formlara yer verdiğini açıklayan Dilek Hanif’in, aralarında Irina Kulikova, Tetyana Brazhnyk, Simona Andrejic ve Viktoria Kvalsvik gibi top modellerin bulunduğu 20 yabancı mankenle tanıttığı haute couture koleksiyonu ayakta alkışlandı.

Aralarında Chanel, Valentino, Christian Dior gibi dünya markalarının da yer aldığı modanın zirvesi kabul edilen Paris Haute Couture Haftası’nda görücüye çıkan Dilek Hanif’in, koleksiyonunda geleneksel kaftan formlara, Osmanlı cepken ve motiflerine yer vermesi dikkat çekti.

BURUK AYRILDI
Tarihi bir saraydan otele dönüştürülen Hotel d’Evreux’de gerçekleştirilen defilede yerli yabancı 300 konuk ağırlandı. Dilek Hanif, defilesi sırasında Ermeni soykırımı iddialarını inkâr edenlerin cezalandırılmasını öngören yasanın Fransız senatosunda Türkiye aleyhine sonuçlanmasından dolayı büyük üzüntü duyduğunu dile getirdi ve “Bu kez Paris’ten buruk bir sevinçle ayrılıyorum. Umarım alınan karar düzeltilir” dedi.

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha
Yves Saint Laurent
Paris Fashion week Spring Summer 2012
Chanel
Paris moda Haftası Spring Summer 2012
Lady Gaga’dan, Paris Fashion Week’e özel kısa film
Petar Petrov
Paris Fashion Week Spring Summer 2012
Issey Miyake ilkbahar yaz Defilesi
Paris Fashion Week
Paris Fashion Week 2011 Arzu Kaprol Defilesi
Damir Doma
Paris Fashion week Spring Summer 2012
Louis Vuitton
Paris Fashion Week Spring summer 2012

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook