Paris Fashion Week 2011 Arzu Kaprol Defilesi:

Paris Fashion Week 2011 kapsamında 2012 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu sergileyen Arzu Kaprol, tasarımları ve defilenin gerçekleştirildiği salonun mistik havası ile izleyenleri büyüledi. Louis Vuitton ve Miu Miu gibi dünyaca ünlü markalar ile aynı günde yani Paris Fashion Week’in kapanış gününde sergilenen ‘Nowlessness’ yani ‘Ansızlık’ koleksiyonu anı yaşamanın ne kadar önemli ve değerli bir olgu olduğu teması üzerine hazırlanmış!

Yerebatan sarnıcını andıran sütunların arasından doğal renklerin sadeliği ve şıklığını fazlasıyla barındıran tasarımlar, özellikle ünlü mankenler Jessica Stam, Carmen Kass, Constance Jablonski, Frida Gustavsson ve Eniko Mihalik’in  başarılı modelliğiyle izleyenleri kendine hayran bıraktı.

 

Genellikle vücuda oturan, geometrik ve mimari çizgilerle detaylandırılmış elbise tasarımları çoğunlukla ekru, gri ve bej tonlarda olup, lame ve dore metalik detaylarla süslenmişlerdi. Organze, ipek ve jakar gibi elit kumaşların yer aldığı tasarımlar nude stilettolar ile kombinlenerek Arzu Kaprol tasarımlarını tercih edecek kadınlar için kombin önerilerini de beraberinde sergiledi diyebiliriz.

Arzu Kaprol koleksiyonlarının karakteristik özelliklerinden biri olan futuristik tasarımlar bu koleksiyonda da yer alıyor ;  iş hayatı ve günlük yaşamda kolaylıkla tercih edilebilecek sade, şık ve zarif tasarımlardan oluşan Arzu Kaprol 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu tek kelime ile muhteşemdi!

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha
Lady Gaga’dan, Paris Fashion Week’e özel kısa film
Christian Dior
Paris Fashion Week Spring Summer 2012
Damir Doma
Paris Fashion week Spring Summer 2012
Franck Sorbier
S/S 2012 Haute Couture
Mugler
Paris Fashion Week Spring Summer,2012
Dries Van Noten
Paris Fashion Week Spring Summer 2012
Yves Saint Laurent
Paris Fashion week Spring Summer 2012
Fransa'da Dilek Hanif rüzgârı
Başarılı modacımız Dilek Hanif, Paris’te yeni haute couture koleksiyonunu görücüye çıkardı.

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook