İFW'ye gorkemli final:

İstanbulluları yeni tasarımlarla buluşturan İFW'nin son gününde, dört defile düzenlendi. Ünlü isimler, Giovanni Gentile'nin koleksiyonunu izleyerek etkinliğe veda etti

Dört gün boyunca yeni koleksiyonların görücüye çıktığı İstanbul Fashion Week'in son gününe, Giovanni Gentile defilesi damga vurdu. İvana Sert, Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve Seval Birinci gibi ünlü isimlerin izlediği defile, büyük beğeni topladı. Defileye oğlu Ateş'le katılan İvana Sert, yarın (14 Şubat) yapılacak boşanma davasıyla ilgili soruları, "Ne olacağını ben de bilmiyorum. Her şeye hakim karar verecek" diye yanıtladı.

KARMA 2
GENÇLERİN TASARIMLARI
İstanbul Moda Haftası'nın son gününde; genç tasarımcılar İpek Arnas, Çiğdem Akın ve Şafak Tokur'un koleksiyonları da sergilendi. Şafak Tokur'un 'Selam 2' isimli tasarımları ilgi çekti.

CENGİZ ABAZOĞLU
'MELEK' ANA BÜYÜLEDİ
Victoria's Secret meleği Ana Beatriz Barros, Cengiz Abazoğlu'nun '1950' adlı defilesinde podyuma çıktı. Barros'un, dört kostüm sergilediği defileyi sanat ve sosyete dünyasının ünlüleri izledi. Ebru Şallı, Burak Özçivit- Ceylan Çapa, Derin Mermerci, Asıl Şen ve Deniz Seki gibi birçok ünlü, Abazoğlu'nun yeni koleksiyonunu alkış yağmuruna tuttu.

NUMBERONE TV SUNUCUSU DA PODYUMDAYDI

Etkinliğin son gününde gerçekleşen karma defilede Çiğdem Akın kreasyonlarını tanıtanmak için pdoyuma çıkanlar arasında number1 TV sunucularında Denizhan Kınacıgil'de vardı..
STUDIO KAPROL
KAPROL'ÜN GENÇ YILDIZLARI KOLEKSİYONLARINI TANITTI
Ünlü tasarımcı Arzu Kaprol'ün desteklediği üç genç tasarımcı koleksiyonlarını, İstabul Moda Haftası kapsamında önceki gün sundu. 'Studio Kaprol' bünyesinde yer alan Tolga Turan, Ali Bayramoğlu ve Gülcan Ardıç'ın defilesine sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı. Bayramoğlu'nun koleksiyonunu sunan mankenler arasında yer alan Serenay Sarıkaya, ayakkabısı yüzünden düşme tehlikesi de atlattı.a

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha
Gamze Saraçoğlu İstanbul Fashion Week 2012
Gamze Saraçoğlu'nun 2012 Sonbahar-Kış sezonu koleksiyonu "Kuzey Yamacı" dünyanın en ünlü kadın dağcısı Wanda Rutkiewicz'in yaşamından ilham alıyor
Tuvana Büyükçınar
İstanbul Fashion Week 2012-2013 Sonbahar-Kış sezonu koleksiyonu
Hatice Sultan nefes kesti!
İstanbul Fashion Week'de Gamze Saraçoğlu defilesinde Podyuma çıkan isimlerden biri de Selma Ergeç'ti.
İstanbul Fashion Week başladı
İstanbul Fashion Week, 8-11 Şubat 2012 tarihleri arasında gerçekleşiyor
Fashion Week'te 2. gün
İstanbul Fashion Week'in ikinci günü muhteşem defilelere sahne oldu.
TUVANA BÜYÜKÇINAR
İstanbul Fashion Week
İstanbul Fashion Week izlenimleri
İstanbul Fashion Week'i izleyen fashionone Tv ekibi defileleri değerlendirdi..
Şov başlıyor!
Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Istanbul Fashion Week, 10-13 Ekim arasında İstanbullular’a modayı yaşatacak, şehirde moda konuşulacak.

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook