İstanbul Fashion Week izlenimleri:

İstanbul Fashion Week'i izleyen fashionone Tv ekibi defileleri değerlendirdi..

IFW`nin 2. günü Nihan Peker`in Narkoz, Tuba Benian`ın İçimizdeki Soylu ve Beste Gürel`in Slowing Down konseptiyle tasarladığı 2012-13 Sonbahar-Kış koleksiyonları ile açıldı.
İstanbul Fashion Week’te ilk kişisel defilesini gerçekleştiren Nihan Peker’in Koleskiyonu, siyah ve krem tonlarından oluşuyordu. Uzun elbiseler, asimetrik kesim etek ve ceketlerin kullanıldığı koleksiyonun stylingi Hakan Öztürk’e kareografisi ise Zeynep Arkök’e aitti.
Tuğçe Kazaz’ın podyuma çıktığı Tuba Benian Defilesi’nde maviler, siyahlar ve bejler ön plandaydı. Deri, dantel ve ipekten oluşan koleksiyonda sırt dekolteli, dantel ve transparan detaylı elbiseler yer alıyordu.
İstanbul Fashion Week kapsamında Karma 1′de bir diğer defile de Beste Gürel’e aitti. “Slowing Down” adını verdiği 2012 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu, mor, sarı, bej ve mavi tonlarından oluşuyordu. Büzgü, pile ve drape detayların dikkat çektiği koleksiyonda şifon kumaşlara da yer verilmişti.

Günseli Türkay Defilesi

Tuba Benian Defilesi

Simay Bülbül Defilesi

Niyazi Erdoğan Defilesi

Beste Gürel Defilesi

 

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha
adl & CENGİZ ABAZOĞLU
İstanbul Fashion Week 2011
Hatice Sultan nefes kesti!
İstanbul Fashion Week'de Gamze Saraçoğlu defilesinde Podyuma çıkan isimlerden biri de Selma Ergeç'ti.
Fashion Week'te 2. gün
İstanbul Fashion Week'in ikinci günü muhteşem defilelere sahne oldu.
İstanbul Fashion Week başladı
İstanbul Fashion Week, 8-11 Şubat 2012 tarihleri arasında gerçekleşiyor
İFW'ye gorkemli final
İstanbulluları yeni tasarımlarla buluşturan İFW'nin son gününde, dört defile düzenlendi. Ünlü isimler, Giovanni Gentile'nin koleksiyonunu izleyerek etkinliğe veda etti
Atıl Kutoğlu konuklarıyla podyumda
İstanbul Fashion Week'in açılış gününde Atıl Kutoğlu Sonbahar-Kış 2012/13 koleksiyonunu İstanbul Taksim'de kurulan çadırdaki defilesiyle tanıttı.
42 yaşında göğsünü gere gere podyumda!
Modacı Mehtap Elaidi’nin 2012-13 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu gözler önüne serdiği defilesinde baş manken Deniz Pulaş’tı.
TUVANA BÜYÜKÇINAR
İstanbul Fashion Week

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook