İstanbul Fashion Week başladı:

İstanbul Fashion Week, 8-11 Şubat 2012 tarihleri arasında gerçekleşiyor

Türk tasarımcı ve markaları yerli ve uluslararası platformda tanıtan IstanbulFashionWeek (IFW), bu yıl 8-11 Şubat tarihleri arasında Tepebaşı TRT otoparkının önünde yapılacak. Organizasyonda, tasarımcı ve markaların İlkbahar / Yaz 2012 koleksiyonları sergilenecek.

Fashionone TV Ekibini de İFW'de  tam kadro hazır bulunacak. Defile ve röportajlar fashionone tv de yayınlanırken, olay yerinden taze haberler, özel fotoğraflar fashionone.com.tr de facebook/twitter sayfalarında olacak...

Tasarımcı ve markalara yeni sezon koleksiyonlarını tanıtma imkânı veren organizasyonla Türkiye ve çevre ülkelerdeki tüm yeteneklerin dünyaya açılması da hedefleniyor.  Bu yıl Şafak Tokur, Simay Bülbül, Zeynep Erdoğan gibi tasarımcıların yer aldığı IFW’de; Cengiz Abazoğlu, Avva, GiovanneGentile gibi markaların defileleri de yer alacak.

Çalışmalarını genelde Avusturya’nın başkenti Viyana’da sürdüren ünlü modacı Atıl Kutoğlu İstanbul FashionWeek’in açılış günü gerçekleşecek defilesi ile ilgili şunları söyledi:

“Avusturya Kültür ve Turizm Bakanı dostum Claudia Schmied, 8-11 Şubat’ta gerçekleşecek İstanbul FashionWeek’in açılış günü gerçekleşecek defileme konuk olacak. Schmied kreasyonlarımı tercih eden bir Avusturyalı politikacı.”

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,  7 Şubat, Salı akşamı İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri’nin (İTKİB) Koza-Genç Tasarımcılar Yarışması’nın onur konuğu olacak.

DEFİLE TAKVİMİYorum beslemesine abone olun Yorumlar (2 gönderilen)

08/02/2012 02:38:36
GUNEL : nasil ilitesim ulasim kururus,ucretlimi bu defile cok rca edirem heber verin ben bu defilerde cok istrak etmek istiyorum
08/02/2012 02:36:04
GUNEL : BU DEFILEYE NASIL ULASIRIM ,UCRETLIMI ?
Toplam: 2 | Sayfa: 1 - 2

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha
Hatice Sultan nefes kesti!
İstanbul Fashion Week'de Gamze Saraçoğlu defilesinde Podyuma çıkan isimlerden biri de Selma Ergeç'ti.
adl & CENGİZ ABAZOĞLU
İstanbul Fashion Week 2011
Gamze Saraçoğlu İstanbul Fashion Week 2012
Gamze Saraçoğlu'nun 2012 Sonbahar-Kış sezonu koleksiyonu "Kuzey Yamacı" dünyanın en ünlü kadın dağcısı Wanda Rutkiewicz'in yaşamından ilham alıyor
Şov başlıyor!
Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Istanbul Fashion Week, 10-13 Ekim arasında İstanbullular’a modayı yaşatacak, şehirde moda konuşulacak.
Fashion Week'te 2. gün
İstanbul Fashion Week'in ikinci günü muhteşem defilelere sahne oldu.
42 yaşında göğsünü gere gere podyumda!
Modacı Mehtap Elaidi’nin 2012-13 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu gözler önüne serdiği defilesinde baş manken Deniz Pulaş’tı.
Atıl Kutoğlu konuklarıyla podyumda
İstanbul Fashion Week'in açılış gününde Atıl Kutoğlu Sonbahar-Kış 2012/13 koleksiyonunu İstanbul Taksim'de kurulan çadırdaki defilesiyle tanıttı.
Tuvana Büyükçınar
İstanbul Fashion Week 2012-2013 Sonbahar-Kış sezonu koleksiyonu

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook