Anasayfa | CİNSELLİK | Bu yiyecekler afrodizyak etkisi yapıyor
Bu yiyecekler afrodizyak etkisi yapıyor
0

Bu yiyecekler afrodizyak etkisi yapıyor

Beslenme tarzınız sadece kilo vererek daha güzel bir vücuda kavuşmak için değil, cinsel yaşam için de çok önemli.

 

1. Özellikle muz kabuğunun tam altındaki katmanda bufotenin denilen bir alkaloit madde var. Bu madde keyif veriyor ve özgüveninizi tazeleyerek kendinizi daha seksi hissetmenizi sağlıyor. Bunun anlamını biliyorsunuz, değil mi?

 

2. Bademin içindeki E vitamini sağlıklı spermler için çok önemlidir. Badem yağı ise seks sırasında salgılanan hormonları doğal yoldan tetikler. 

 

3. Uzmanlar, erkeklere her gün 15-20 tane kabak çekirdeği yemesi tavsiye ediyor. Hollanda'da yapılan bir araştırma folik asit ve çinko içeriği açısından çok zengin olan kabak çekirdeğinin cinsel verimi arttırdığını ortaya çıkardı. 

 

4. Sperm eksikliğinin başlıca sebebi C vitamini. Cinsel isteksizliğin başlıca sebebi ise sperm sayısındaki düşüklük... Bu yüzden en büyük C vitamini kaynaklarından biri olan yaban mersini tüketin. 

 

5. Karpuz, Viagra gibi etki ediyor. Kan damarlarının gevşemesini sağlayan ve nitrik oksit üretiminde etkili maddeler olan sitrulin ve arjinin en çok karpuzda var. 

 

6. Meyve ve sebzelere acı tadını veren madde kapsaisindir. Bu madde beyinde endorfin üretilmesine sebep olur. Bu da sizi canlandırır, heyecanlandırır ve cinsel arzuları harekete geçirir. 

 

7. Salatalık kokusunun kadınlar üzerinde değişik etkileri vardır. Bir yandan rahatlatıp gevşetirken, bir yandan da özgüven duygusunu tetikleyerek seks düşüncesinin canlanmasına sebep olur. 

 

8. Nar ve nar suyu kan dolaşımını engelleyen zararlıların yok edilmesinde en güçlü doğal savaşçıdır. Bu da ereksiyon sorunlarını doğrudan çözebilmesi anlamına geliyor. 

 

9. Karides, seks sırasında ihtiyacınız olan tüm maddeleri içinde bulunduruyor. Kas hareketi için magnezyum ve kalsiyum, cinsel dürtüyü ve sperm sayısını düzenleyen antioksidan ve selenyum ile bol miktarda çinko...

 

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Foto Galeri

Climber B.C 2014 yaz koleksiyonu
Deniz Berdan IFW 2014
Atıl Kutoğlu İFW 2014
İpek Arnas IFW 2014
Janucha by Jale İWF 2014
Chanel spring summer 2014
Sebastian Errazuriz
En çok kazananlar
Helen Flanagan
Chanel Paris Fashion Week Spring Summer 2014
Malaika Firth
Oscar De La Renta 2014

Giriş yap

Or you can

Connect with facebook